Pierwsza wizyta

Bez względu na to z jakim problemem Pacjent zgłasza się do gabinetu, można powiedzieć, że pierwsza wizyta w gabinecie jest najważniejsza. To od niej zależy, czy Pacjent będzie zadowolony i wróci do nas w przyszłości.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy kto odwiedzi nasz gabinet czuł się komfortowo oraz zaufał lekarzowi. Dlatego też kładziemy bardzo duży nacisk na rozmowę z Pacjentem, czyli tzw. wywiad, na podstawie którego możemy postawić wstępne rozpoznanie, a następnie na podstawie zebranych danych, wykorzystać w podjęciu leczenia najnowszy sprzęt i wiedzę, jakie posiadamy.

Podczas pierwszej wizyty wykonujemy ogólny przegląd całej jamy ustnej, zwracając uwagę nie tylko na zęby, ale również na dziąsła, błonę śluzową policzków, wargi, język. Leczenie stomatologiczne to nie tylko leczenie próchnicy. Nie wszystkie zmiany da się wykryć badaniem palpacyjnym, dlatego pomocne w diagnostyce jest wykonanie pantomogramu. Na jego podstawie możemy wychwycić zmiany patologiczne w obrębie korzeni zębów oraz kości.

Cenimy sobie jasne zasady współpracy, dlatego też lekarze specjaliści, wspólnie z pacjentem, układają plan leczenia oraz podają jego szacunkowy koszt, jeszcze przed wykonaniem usługi.

Pierwsza wizyta wiąże się również z założeniem kart w wersjach papierowej i elektronicznej oraz wypełnieniem pozostałych, niezbędnych dokumentów. Personel VIP dental służy pomocą, aby czynność ta nie sprawiła problemów i była sprawnie wykonana.

X
    wpChatIcon